info@kendirlipazarlama.com.tr
Telefon: 0 312 385 12 21
Ankara / TÜRKİYE

Vizyonumuz

Kendirli Pazarlama A.Ş. olarak başlıca vizyonumuz, süt ürünleri üretiminde ulusal değerlerimizi koruyan, üst düzey teknoloji ve kalite anlayışı ile üretimini daima arttırarak devam eden Calmio markasını, hakkı olan uluslararası platformda temsil etmektir.

Değerlerimiz

Geleceğimizi aile şirketi temeli üzerinde inşa ederiz.

Yarım asırlık başarılarla dolu ticari faaliyeti bulunan Kendirli Grup ailesinin en dinamik üyesi olarak, dürüst, adil, girişimci ruha ve sağlam mali değerlere dayalı yapısıyla vizyonumuzu ön planda tutmaya adarız.

Çalışanlarımıza değer veririz.

Kendirli Pazarlama A.Ş. her zaman temsil eden tarafta olacağından, bünyesinde bulunan başta Calmio olmak üzere tüm markaların satış faaliyetlerinde, üstün performans gösterir ve daima birbirimize güveniriz.

Markada seçici davranırız.

Calmio markamızda olduğu gibi, kalite, teknoloji ve müşteri odaklılıktan asla vazgeçmeyen, kurumsal kimliğe sahip, müşteri memnuniyetini kendi değerlerinin üzerinde tutan, kendini müşterilerine adamış ve kurumsal çatımızın altında temsil edilmeye hak kazanmış diğer markaları, ulusal ve uluslararası platformda hakkıyla temsil ederiz.

Kısaca biz; düşünür, seçer, planlar, uygular ve kazandırırız.

 

 

Vizyonumuz